Dołącz do nas!

Zapoznaj się z „Regulaminem zajęć i treningów” Akademii Bosego Wirusa – kliknij TUTAJ, aby poznać szczegóły.

Co daje mi uczestnictwo w zajęciach Akademii Bosego Wirusa?

Biorąc udział w zajęciach Akademii Bosego Wirusa zyskujesz:

  • możliwość zadbania o własne zdrowie, pod okiem doświadczonego Trenera/Instruktora;
  • motywację do aktywności fizycznej – jesteś umówiony na konkretną godzinę, więc nie ma wymówek, że poćwiczę później (czytaj: wieczne nigdy);
  • dołączenie do Społeczności ludzi aktywnych, dzięki czemu masz możliwość nawiązać nowe znajomości;
  • dostęp do prywatnej Grupy, tylko dla Członków Akademii Bosego Wirusa;
  • dostęp do, zastrzeżonego tylko dla Członków Akademii Bosego Wirusa, sektora niniejszego portalu, w którym odbywać się będą treningi online „na żywo”;
  • możliwość publikacji relacji (z treningów, zawodów) na łamach portalu Akademii Bosego Wirusa (https://AkademiaBosegoWirusa.pl);
  • zniżki na usługi lub/i produkty oferowane przez Partnerów Akademii Bosego Wirusa.

O karnetach

W Akademii Bosego Wirusa pojedynczy „miesiąc” ma aż 33 dni (a nie 28, 30 czy 31), a „rok”, aż 426 dni (a nie jak „zwykle” 365/366 dni).

Przy wykupie karnetu „miesięcznego” zyskujesz, więc od 2 do 5 dni wspólnych ćwiczeń (w zależności od miesiąca kalendarzowego) w Akademii Bosego Wirusa!

Uwaga!

Wykupując karnet, kwartalny, półroczny, czy też roczny, zyskujesz jeszcze więcej, gdyż aż od 16 do 61 dodatkowych dni ważności karnetu (w porównaniu do tradycyjnego roku kalendarzowego) oraz od 14 do 30 dni (w stosunku do pakietu, o krótszym czasie ważności)

Inwestycja w podstawowy „miesięczny” (a dokładniej aż 33-dniowy) karnet na zajęcia, wynosi symbolicznie 112 zł brutto, który umożliwia uczestnictwo w zajęciach, od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym, aż przez 33 dni, przed upływem których należy go odnowić (na wybrany przez siebie okres), aby móc dalej wspólnie z nami ćwiczyć.

Dlaczego akurat 112?

Liczba ta ma wymiar symboliczny. Co to znaczy? Już wyjaśniamy. Zastanów się z czym kojarzy Ci się numer 112? Prawda, że z udzielaniem pomocy. Również i w Akademii Bosego Wirusa pomagamy Ci zadbać o Twoje zdrowie, kondycję fizyczną oraz Twój naturalny amortyzator organizmu.Na jaki okres mogę wykupić karnet, pozwalający mi uczestniczyć w zajęciach Akademii Bosego Wirusa?

Może być to płatność odnawiana za każdym razem co 33 dni lub możesz wybrać jedną z następujących opcji:

Kupuję karnet „roczny”: 426 dniowy

Kupuję karnet „półroczny”: 219 dniowy

Kupuję karnet „kwartalny”: 113 dniowy

Kupuję karnet „miesięczny”: 33 dniowy


Czy muszę rozpocząć zajęcia od pierwszego dnia danego miesiąca?

Nie. Przygodę z nami możesz rozpocząć w dowolnym dniu każdego miesiąca, gdyż karnet nie jest przypisany stricte do danego miesiąca. Stąd też, np. karnet „miesięczny”, obowiązuje przez kolejne 33 dni, począwszy od dnia zaksięgowania Twojej wpłaty na naszym koncie bankowym (np. karnet opłacony 27 listopada 2020 r., ważny jest do 29 grudnia 2020 r. włącznie, a karnet opłacony 01 lutego 2021 r., ważny jest aż do 05 marca 2021 r., itd.).