Grafik treningów

Uwaga – pierwszy trening z Akademią Bosego Wirusa!!!

Gdy chcesz po raz pierwszy pojawić się na treningu, proszę Cię skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku – TUTAJ. Dziękujemy 🙂

Dlaczego Cię oto prosimy?

Po prostu, w przypadku zmiany miejsca spotkania, czy też odwołania treningu, nie chcemy abyś został(-a), przysłowiowo, „wystawiony, wystawiona do wiatru”.

Otrzymując od Ciebie informację o chęci dołączenia do któreś z Grup treningowych Akademii Bosego Wirusa, na bieżąco damy Ci znać gdzie i czy dany trening się odbędzie.

Po pierwszym treningu, zostaniesz Zaproszona, Zaproszony do wewnętrznej facebookowej Grupy, w której automatycznie będziesz na bieżąco z działaniami Akademii Bosego Wirusa.

Harmonogram treningów

Treningi biegowe w Akademii Bosego Wirusa realizowane są wg niniejszego harmonogramu.

Każdy poniedziałek, środa, piątek (chyba, że trening zostanie odwołany, o czym Uczestnicy zostaną powiadomieni za pośrednictwem niniejszej strony oraz jej profilu w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, jak również w wewnętrznej facebookowej Grupie, dla osób, które brały już udział w treningach), w godzinach:

Godz.: 18:00 – 19:00 – Grupa początkująca (marszobiegi albo jak kto woli bieganie metodą Galloway’a)

Godz.: 19:00 – 20:00 – Grupa średniozaawansowana (dla osób potrafiących w ciągu 60 min. przebiec bez zatrzymania się 7 – 8 km)

Godz.: 20:00 – 21:00 – Grupa zaawansowana (dla osób potrafiących w ciągu 60 min. przebiec bez zatrzymania się 10 km)

Miejsce spotkania: Basen w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34 (przed główną brama wejściową)