„Nasi” walczyli podczas 16. Półmaratonu Marzanny oraz 5. Biegu z Dystansem „Dla małych Serc” w Krakowie

Dziś, tj. 24 marca 2019 r., Uczestnicy wspólnych treningów biegowych „Akademii Bosego Wirusa”, rozpoczęli sportowe zmagania, podczas 16. Półmaratonu Marzanny oraz 5. Biegu z Dystansem „Dla małych serc” w Krakowie.

Dokładnie, Aldona vel Tosia, Adam i Krzysiek dzielnie zmagali się z 10. kilometrową trasą 5. Biegu z Dystansem „Dla małych serc”.

Natomiast Sebastian i Irena – stanęli w szranki z innymi zawodnikami startującymi w 16. Półmaratonie Marzanny.

Dodatkowo Natalia – „nasza treningowa obserwatorka” (ze względu na grafik swoich zajęć zawodowych, nie mogąca w nich uczestniczyć), również „podjęła rękawicę” przeszło 21. kilometrowej trasy.

Na mecie swoich dystansów, Cała Załoga zjawiła się (i co najważniejsze) zdrowa oraz z dobrymi humorami.

Każdej i Każdemu z Was gorąco gratulujemy hartu ducha i pokonywania swoich (chociażby chwilowych) słabości. Cała „Akademia Bosego Wirusa”, którą tworzycie, jest z Was dumna, iż „chce Wam się chcieć”!

Pozostająca w Nowym Sączu część z nas, postanowiła „korespondencyjnie” połączyć się z Wami i o godz. 11:00 (tak jak Wy w Krakowie) wystartowała na trening biegowy. Wspólnymi siłami Grzesiek i Karol „BOSY WIRUS” pokonała również 10. kilometrową trasę z licznymi podbiegami i zbiegami 😉

Dużo wcześniej, gdyż już z rana, Bogusław „pochłonął” półmaratoński dystans 🙂 a wieczorem Krysia też „zrobi swoje”!


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*