Nowy termin „II Hipnij na Kozie Żebro”

Kochani 🙂

chcemy podzielić się z Wami pewną wieścią. Część z Was (będących na liście startowej „II Hipnij na Kozie Żebro”), po rozmowie telefonicznej z nami, już ją zna.

Mianowicie, ze względu na zbieg różnych okoliczności, musieliśmy podjąć trudną decyzję o przeniesieniu drugiej edycji „Hipnij na Kozie Żebro” na 28 kwietnia 2024 r.

Dziękując Wam za okazane zrozumienie, zapraszamy Was, u progu długiego weekendu majowego, na poznanie uroków Koziego Żebra.

Głęboko wierzymy, iż w myśl „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, będziemy wspólnie dobrze się bawić 28 kwietnia br., zarówno na trasach „Koźlę” i „Kozioł”, jak również na miejscu startu i biesiadowania, czyli na terenach rekreacyjnych „Czarna Kępica” w Kamionce Wielkiej (pinezka: https://goo.gl/maps/T89CHVdSKHdJR4Li9)

Tych, jeszcze niezdecydowanych, gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w „II Hipnij na Kozie Żebro” (w związku z przesunięciem terminu, macie ciut więcej czasu na przygotowania; ale o tym cicho sza ;))

Do miłego zobaczenia 28 kwietnia!!!

Aha, nie zapomnijcie udostępnić tego wpisu (i plakatu) dalej, tak aby jak najwięcej Osób dowiedziało się o naszym (Waszym i naszym) wydarzeniu❗️❗️❗️ Dziękujemy 🤗

p.s. Osoby, które zapisały się na „II Hipnij na Kozie Żebro” do dnia 07 marca br. (do godz. 18:00), mogą „na dniach” spodziewać się e-maila od nas, w sprawie podjęcia decyzji o starcie w nowym terminie

p.p.s. wszystkie dotychczasowe materiały („II Hipnij na Kozie Żebro” – termin, zapisy, regulamin; Nastolatkowie na start „II Hipnij na Kozie Żebro” 2024, Trasy „II Hipnij na Kozie Żebro” 2024) zostały zaktualizowane do nowej daty wydarzenia.

fot.: Przemysław Widlak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*