Partner: CAR STYLING Nowy Sącz

Na co dzień biegacze dbają o swoje zdrowie. Jednakże, na same zawody musimy też czymś dojechać. Dlatego też, z „pomocną dłonią” przychodzi drugi motoryzacyjny Partner „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, czyli Firma CAR STYLING, która wyręczy nas i zadba o wygląd naszych samochodów.

W czym dokładnie może nam pomóc Firma CAR STYLING? Na to pytanie odpowiada jej Współwłaściciel – Pan Jan Górski:

CAR STYLING, to renomowane studio detailingu i sklep oferujący w pełni oryginalne, profesjonalne kosmetyki samochodowe i akcesoria do pielęgnacji samochodów dla domowych miłośników motoryzacji.

Do rozmowy dołącza, drugi Współwłaściciel – Pan Artur Lipiński, dodając:

CAR STYLING, to firma stworzona przez osoby, które od 10 lat związane są z branżą motoryzacyjną. Samochody to nasza pasja i poświęcamy się niej bez reszty. Specjalizujemy się w dwóch pionierskich w Polsce dziedzinach motoryzacyjnych – Auto Detailing i Smart Repair. Zapraszamy do naszego studia na rozmowę o samochodach przy dobrej kawie. Postaramy się pomóc w każdej kwestii związanej z motoryzacją.

Jak widzicie, warto bliżej poznać ów Partnera. Możecie to uczynić on-line (https://www.carstyling.pl/, https://www.facebook.com/CarStylingPolska) lub osobiście, korzystając z zaproszenia na kawę.

To jednak nie wszystko!

Firma CAR STYLING przygotowała dla Was niespodziankę, z szczegółami której, zaznajomimy Was, na stronie „Maratonu…”, już jutro o godz. 20:00.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*