Partner: Car-Master – autoryzowany dealer marek Jaguar i Land Rover

Na starcie usłyszycie, zagrzewające do walki słowa „poszły konie po betonie i po lesie…”. W tę myśl, idealnie wpasował się Partner „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, czyli Firma Car-Master – autoryzowany dealer marek Jaguar i Land Rover (https://www.car-master.com.pl/), mająca swoje salony i punkty sprzedaży w Nowym Sączu, Krakowie i Rzeszowie.

Zaprezentuje ona wiele swoich „koni mechanicznych”, ukrywających się pod maskami dwóch modeli, tj. Jaguar XE oraz RR Sport, które będziecie mogli zobaczyć „na żywo” 18 lipca br. przy linii startu/mety.

Dodatkowo Partner wszystkim Uczestnikom, startującym w „Maratonie…”, zaproponuje ciekawą zabawę z atrakcyjną nagrodą. Szczegóły tego towarzyszącego wydarzenia, podamy dzisiaj wieczorem o godz. 20:00 (na stronie maratonroznowski.pl oraz naszym profilu facebookowym). Śledźcie, więc nasze media, aby nie przeoczyć cennych wieści.

Oddajmy, też głos Pani Ninie Kutrybie-Nowak, specjalistce ds. standardów i marketingu Car-Master:

W Car Master Jaguar Land Rover na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość, dlatego proponujemy wyłącznie samochody klasy premium o brytyjskich korzeniach. To właśnie dzięki temu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy flotą marek premium Jaguar Land Rover, w której znajdują się limuzyny oraz SUV’y. Szeroka gama modelowa pozwala na idealny dobór pojazdu dostosowany do potrzeb klienta.

Model Jaguar XE, najmniejszy z całej rodziny Jaguara, zaprezentowany został w 2014 roku jako następca X-Type. To co czyni go wyjątkowym to karoseria, która składa się w 75% z aluminium. Marka Jaguar jest w czołówce marek stawiających na ochronę środowiska, stop aluminium wykorzystany w karoserii pochodzi więc z odzysku. Samochód posiada idealny rozkład masy 50:50, a naga karoseria waży 251 kg – mniej niż jakikolwiek inny konkurent w swojej klasie.

W Car-Master wiemy, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu i prawdziwych przeżyć. Dlatego chcemy dać Ci najpełniejszą możliwość poznania Jaguara i doświadczania go na własnej skórze. Poczuj z nami dreszcz emocji…

I za ten dreszcz emocji Partnerstwa dziękujemy Firmie Car-Master. A Was zapraszamy, 18 lipca br., do Gródka nad Dunajcem, aby go poczuć 🙂

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*