Wygraj Jaguara XE na weekend!

Dzięki Partnerowi – Firmie Car-Master, o którym wspominaliśmy TUTAJ, każdy z Uczestników „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maratonu wokół Jeziora Rożnowskiego”, po spełnieniu m.in. poniższych warunków, będzie mógł wygrać i otrzymać do dyspozycji na weekend, ten pełen mocy i lśniący model Jaguara XE.

Udział w konkursie mogą osoby, które zapisały się i wystartowały w „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maratonie wokół Jeziora Rożnowskiego”, zaakceptują regulamin konkursu (który będzie podany w późniejszym terminie na naszej stronie maratonroznowski.pl), mają ukończony 26 rok życia oraz wypełnią na linii startu/mety „Maratonu…” krótki formularz, odpowiadając na pytanie konkursowe.

Wyniki konkursu ogłosi Car-Master na swoim fanpage na FB, 21 lipca br. Zostaną one również podane na naszej stronie maratonroznowski.pl i profilu facebookowym.

Jeśli, więc chcecie mieć szansę spełnić swoje marzenie o prowadzeniu Jaguara XE, zapisujcie się >>> TUTAJ <<< czym prędzej na „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego”, gdyż termin zapisów mija już w najbliższą niedzielę 11 lipca br.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*