Spotkanie z „jaguarem” – relacja Pawła Budzynia

Zimowe wieczory są dobrą okazją, aby wrócić pamięcią do letnich przygód. O jednej z nich, czyli spotkaniu z „jaguarem”, a dokładniej Jaguarem XE, opowiada Paweł Budzyń.

W jaki sposób Paweł stał się na chwilę posiadaczem tego luksusowego samochodu, pisaliśmy już wcześniej w materiale Mamy Go! Zwycięzcę – kierowcę Jaguara XE! Jeśli jesteś ciekawy, jak do tego doszło, zapraszamy Cię do lektury, powyższego wpisu.

Natomiast, teraz, aby nie przedłużać, oddajemy Pawłowi „głos”, a raczej „klawiaturę”.

Odebranie samochodu

Nagrodę, Jaguara XE, odebrałem 13 sierpnia br. w salonie w Wielogłowach, która została mi przekazana przez Pana Pawła Rolkę.

Zostałem bardzo ciepło ugoszczony (kawa). Po rozmowie odebrałem kluczyki do samochodu.

Autor: Car Master

Zrobiliśmy kilka zdjęć, krótki film i pojechałem w kierunku Sącza podziwiać piękne widoki przy super pogodzie.

Autor: Car Master

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne: auto klasy premium (duże, wygodne, ergonomiczne).

Autor: Car Master

Użytkowanie

Do dyspozycji miałem samochód Jaguar XE o pojemności 2000 cm3. Auto bardzo wygodne, wszystko bardzo czytelne, spalanie akceptowalne (cykl mieszany). Pojeździłem po pięknych okolicach Nowego i Starego Sącza, Gródka nad Dunajcem (gdzie odbywał się „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego”), Tarnowa (Polski Biegun Ciepła). Samochód spisywał się doskonale bardzo dynamiczny. W załączeniu przesyłam kilka zdjęć z miejsc, gdzie dotarłem samochodem.

Podsumowanie

  • wygląd zewnętrzny: auto przyciąga innych ludzi wzrokiem, samochód został ładnie narysowany;
  • wygląd wewnętrzny: bardzo wygodne komfortowe fotele, ergonomicznie rozłożone wszystkie funkcje i przyciski, mocno muszę pochwalić czytelność wyświetlacza od kamery cofania;
  • ogólne wrażenia z eksploatacji auta: spalanie (akceptowalne), silnik bardzo dobrze wytłumiony. Mam bardzo pozytywne wrażenie odczucia odnośnie Jaguara XE. Polecam serdecznie.

Zdanie nagrody

Oddanie Jaguara odbyło się w 16 sierpnia br. w salonie w Wielogłowach, w obecności Pana Pawła Rolki. Zostałem przyjęty bardzo ciepło, jak podczas odbioru auta w piątek. Po krótkiej rozmowie podsumowałem wrażenia z jazdy Jaguarem XE. Zrobiliśmy kilka zdjęć, krótki film. Bardzo dziękuję za wylosowanie mnie i możliwość przetestowania Jaguara XE. Wrażenia niezapomniane zostaną.

Zachęcam bardzo serdecznie do jazdy testowej samochodem w salonie w Krakowie, Wielogłowach i do zakupu.

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł Budzyń

p.s. dodatkowo dostałem bon na kolację na 400 zł. Bardzo milo 🙂

Między innymi takie atrakcje czekały, w tym roku, na Uczestników „Rusztowania i szalunki ADAMEK I Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego”. Jakie będą, podczas drugiej jego edycji? Wystartuj w nim, a się przekonasz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*