„Potyczki śnieżne 2023” – impreza towarzysząca „Hipnij na Kozie Żebro” 2023

W ramach zagospodarowania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży pozostającej w miejscu zamieszkania podczas ferii zimowych (04 lutego br., w godz. 10:00-13:00) organizujemy (SP nr 2 w Kamionce Wielkiej, Towarzystwo Miłośników Kamionki Wielkiej, Akademia Bosego Wirusa), na obiektach Terenu Rekreacyjnego „Czarna Kępica” (Koniec Wsi) w Kamionce Wielkiej, potyczki (gry i zabawy) śnieżne dla WSZYSTKICH!!!

Link do lokalizacji imprezy „Potyczki Śnieżne 2023”: https://goo.gl/maps/EzZEtLeGM9NZSXfD9.

W zależności od warunków atmosferycznych planujemy rozegrać następujące konkurencje:
1. Rzut śnieżką na odległość.
2. Rzut śnieżką do celu.
3. Kto szybciej zjedzie i wybiegnie – zjazd na worku z sianem.
4. Największa kula śnieżna.

Zabawy prowadzić będzie doświadczona Animatorka, która zajmie się także Pociechami Biegaczy i Biegaczek, gdy Ci będą na trasie „Hipnij na Kozie Żebro”.

Oczywiście, w „Potyczkach śnieżnych 2023” mogą wziąć udział również Dzieci i Młodzież, których Rodzice nie będą brać udziału w treningu, czyli wszystkie Dzieci i Młodzież nasze są 🙂

Ponadto, wspólne pieczenie kiełbasek, gorąca herbata i bycie RAZEM.

Punktem kulminacyjnym będzie oczekiwanie i oklaskiwanie zawodników biorących udział w treningu „Hipnij na Kozie Żebro” 2023 wbiegających na metę zlokalizowaną na górnym parkingu Terenu Rekreacyjnego „Czarna Kępica”

Planujemy dobrą zabawę z nagrodami!!!

„Potyczki Śnieżne” oraz „Hipnij na Kozie Żebro” organizowane są w ramach 687 URODZIN KAMIONKI WIELKIEJ, jak podaje kronika parafialna – akt lokalny wydany zostało 3 lutego 1336 r. przez królową Jadwigę, córkę księcia Bolesława Pobożnego (pisaliśmy o tym w https://akademiabosegowirusa.pl/hipnij-na-kozie-zebro)

Impreza dofinansowana jest ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kamionce Wielkiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*